Seyf Insaat

Seyf
İnşaat ve Prefabrik
Seyf
İçeriğe git
Seyf
İnşaat ve Prefabrik

Prefabrike Yapı Denince

Prefabrik evler
Çevre koşulları dikkate alınarak üretilen, metrekare oranları değişebilen, istenilen her türlü yerleşim alanına uyarlanabilen, fabrika sistemlerini gerektiren yapılardır. ...

Prefabrik evlerde müşterinin arzu ettiği malzeme çeşitleri de kullanılabilmektedir.

Prefabrik evin tanımını yaptığımızda genel olarak hazır yapılar diyebiliriz. Ancak bu noktada hazır Yapı manası aklınıza direk olarak evi teslim etme manasını getirmesin. Ev firma tarafından Demonte olarak hazırlanıp sonrasında sizin belirlediğiniz alana inşa edilmektedir. Hazır kalıpları, hazır ölçüler eşliğinde belirlediğiniz alana kısa bir süre içinde yapılması anlamını taşır. Prefabrik evlerin tamamlanması noktasında ortalama olarak yedi günlük bir süreci öngörmek mümkün. Şöyle ki, bir prefabrik ev yaptırma düşünceniz var ise öncelikle alanınızı belirlemelisiniz. Sonrasında size uygun olan ihtiyaçlarınız dahilinde bir boyut belirleyerek ona göre bir prefabrik ev seçmelisiniz. Firma ile anlaşmaları tamamladıktan sonra su tesisatı, kanalizasyon ve elektrik hatları gibi işlemleri bitirerek dubleks prefabrik evin yapımını başlatabilirsiniz. Firma ile diyalog halinde olarak belirlediğiniz alana temeline beton ile kaplattıktan sonra prefabrik evin yapımı işçiler tarafından başlatılır. Öncelikle belirlenen temel oluşturulur sonrasında yapının geri kalan bölümleri ve son olarak çatı işlemleri tamamlanır. Ortalama proje detayına göre, 1 veya 2 aylık bir süre içinde son derece şık, kullanışlı, depremi dayanıklı bir prefabrik eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler betonarme yapılara göre depreme karşı son derece dayanıklıdır.
Malum ülkemiz bir deprem bölgesi olup depremler ile karşılaşma olasılığımız son derece yüksektir. Bu noktada hem can hem de mal güvenliğimizi korumak adına dayanıklı yapıları tercih etmeliyiz. Dayanıklı yapı olarak da deprem noktasında son derece donanımlı prefabrik evleri tercih edebilirsiniz. Hem kullanım açısından, hem inşası açısından hem de maliyet açısından son derece makul olan prefabrik evi tercih ederek Hayalinizdeki ev ulaşabilirsiniz. Genel olarak prefabrik evleri bu şekilde tanımlamak mümkün. Evlerin iç özelliklerine baktığınızda metrekaresini uygun olarak ev içinde oturma odası yatak odası mutfak tuvalet banyo ve antre kısımları bulunmaktadır. Şöyle ki betonarme bir yapıdan prefabrik evlerin hiçbir farkı yoktur.

Seyf
Seyf İnşaat Peysaj ve Temizlik Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seferihisar Yolu Üzeri Bademler Köyü, Urla,  İzmir, Türkiye
0532 586 26 06


Created and design by Orhan 2020

İçeriğe dön