Seyf Insaat

Seyf
İnşaat ve Prefabrik
Seyf
İçeriğe git
Seyf
İnşaat ve Prefabrik
SİTE KULLANIM KOŞULLARI
Tüm site içinde vermiş olduğunuz kişisel bilgi ve verileriniz KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi uyarınca) SEYF İNŞAAT çalışanları ve WEB tasarımcısı  dışında görülmemektedir. Bilgileriniz ve verileriniz kesinlikle 3. sahıslara rızanız alınmadan verilmeyecek sadece izin verildiği şekilde firmanın kiraladığı serverde tutularak kişinin talebi doğrultusunda imha edilebilecektir.
Siteyi ziyaretinile yukarıda ve aşağıda yazan tüm açıklamaları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi bir durumda siteyi terk etmeniz önerilir.
Teşekkür ederiz.
 
Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
 
Lütfen, SEYF İNŞAAT’ye ait seyfinsaat.com internet sitesini kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. SEYF İNŞAAT veya seyfinsaat.com beraberce veya ayrı ayrı olarak aşağıda Seyf İnşaat olarak kullanılmaktadır.
 
seyfinsaat.com sitesini ziyaret etmek için üye olmanız gerekmemektedir. Ancak site içerisinden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olduğunuz durumda seyfinsaat.com sitesinden satın alma ve diğer işlemleri yapabilirsiniz. Üye olduğunuzda Seyf İnşaat’in kişisel bilgilerinize ulaşmasına ve aşağıda belirtildiği şekilde bu bilgilerin işlenmesine onay verirsiniz.
 
Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen Seyf İnşaat sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 
Seyf İnşaat aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Seyf İnşaat’i ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz ileride değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.
 
Siteyi kullanırken güncel üyelik koşullarını incelemeniz sizin sorumluluğunuzda olup, güncel üyelik koşullarına onay verdiğiniz kabul edilmektedir.
 
1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları
 
seyfinsaat.com üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
 
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
 
   
 1. Yanlış, düzensiz,      eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan      ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan      bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 2.  
 3. Sitede yer alan      çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla      kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
 4.  
 5. Üyelere verilen ya      da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım      haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda      (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da)      doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir      başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair      bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de      izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir      kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE’ye      aittir.
 6.  
 7. Sitenin genel      güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını      engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya      çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 8.  
 9. Üyenin/Kullanıcının,      Seyf İnşaat kampanyalarının, Seyf İnşaat’in satış sisteminin veya internet      sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Seyf İnşaat’e      zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar      yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında      istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Seyf      İnşaat’in kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye      kullanılmasının Seyf İnşaat tarafından tespit edilmesi durumunda, Seyf      İnşaat’in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri      iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek      taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.
 10.  
 11. Seyf İnşaat      üzerinde ÜYE’lere verilen hediye çekleri ve indirimler, satılamaz,      internet üzerinden printec-online sistemleri haricinde takas edilemez,      paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak      internet üzerinde satışa sunulan hediye çeklerinin kullanılmasına müsaade      edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye çeki kullanabilirsiniz.      Sadece hediye çeki veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif      olmayan üyelikleri Seyf İnşaat kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir.
 
2. İçerik Kullanımı
 
   
 1. Seyf İnşaat’de      sunulan görsel, yazılı içerik kişisel kullanım içindir. seyfinsaat.com’un içeriğinde yer alan      bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların      seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel      amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan      herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak      veya seyfinsaat.com’un izni olmadan      link vermek yasaktır.
 2.  
 3. Ayrıca bu      sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her      hakkı seyfinsaat.com’e ait olan      yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 4.  
 5. seyfinsaat.com, her türlü eleştiriye açıktır.      Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama      amacıyla kullanılabilir.
 
3. Sorumluluklar
 
   
 1. seyfinsaat.com’u ziyaret eden      kullanıcıların bilgileri kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile      takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı      kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı      ile reklam, iletişim ve emailing hizmetleri vb. konularda işbirliğine      gittiğimiz firmalarla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin      istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.
 2.  
 3. Seyf İnşaat üyesi,      kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra      işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta      adresini ve şifresini girerek Seyf İnşaat sitesini kullanmaya başlayabilir      ve alışveriş yapabilir.
 4.  
 5. Üye, Seyf İnşaat sitesi      ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu,      Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile      ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası,      diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Seyf İnşaat hizmetlerine ilişkin olarak      yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu      bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki,      cezai ve mali her türlü sorumluluk üye’ye aittir.
 6.  
 7. İşbu sözleşmede      belirtilen yükümlülüklere veya Seyf İnşaat sitesinde bildirilen genel      kurallara uymaması nedeniyle, Seyf İnşaat tarafından geçici veya sürekli      olarak üye’nin seyfinsaat.com’dan      yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
 8.  
 9. Üye, diğer      üyelerin ve ziyaretçilerin e-reklammarket’i kullanmasını önleyici veya      zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını      otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı      hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı      gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul      eder.
 10.  
 11. Seyf İnşaat ile      yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Seyf      İnşaat tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması      nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden Seyf İnşaat      sorumlu tutulamaz.
 12.  
 13. Üye, Seyf İnşaat’den      kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif      Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı      notlarını silemez veya çıkartamaz.
 14.  
 15. Üyeliği iptal etme      ve hesap silme işlemi, müşterinin talebi üzerine Seyf İnşaat tarafından      yapılır. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal      edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını      kabul eder.
 16.  
 17. Seyf İnşaat ya da      üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı Seyf      İnşaat silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi      bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. Bu durumda, Seyf İnşaat’in      kişisel bilgilerin kullanımı kapsamında almış olduğu onaylar ile 3.      Kişilere alınan izinler kapsamında paylaştığı kişisel veriler ile ilgili      bir sorumluluğu olmayacaktır.
 18.  
 19. Sitenin üyelerinin      birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin      sorumluluğundadır.
 20.  
 21. Aynı zamanda bu      sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer      alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile      ilgili olası riskler ziyaretçilere aittir.
 22.  
 23. Sitenin belirli      yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu      bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş      sayılır.
 24.  
 25. Üyelerimize ait      satın alma işlemlerinde Kredi kartı bilgilerin gizliliğini korumaya      yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen Gizlilik Sözleşmesi”      sayfasını ziyaret ediniz.
 
ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Seyf İnşaat’ın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, Seyf İnşaat, ÜYE’nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE’ye aynen rücu hakkını haizdir.
 
4. Seyf İnşaat’in Hak ve Yükümlülükleri
 
   
 1. Seyf İnşaat,      üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında,      yararlandırılacağını, kabul ve taahhüt eder.
 2.  
 3. Seyf İnşaat      taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, mevzuata uyum      sağlamak için, teknik veya çeşitli ihtiyaçlardan dolayı işbu sözleşmede      herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Seyf      İnşaat’in her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı      olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin      içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen      kabul eder. Seyf İnşaat, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı      link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek      gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş      güncel kullanım şartları, Seyf İnşaat ‘de yayınlandığı andan itibaren      geçerli olacak ve Seyf İnşaat sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o      andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.      Değişiklikleri kabul etmeyen üyeler Seyf İnşaat üyelik sözleşmesini      sonlandırdıklarını yazılı olarak info@seyfinsaat.com’a      mail atarak Seyf İnşaat’e bildirebilirler.
       İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Seyf İnşaat sitesine      göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Seyf      İnşaat tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
 4.  
 5. seyfinsaat.com, kullanım şartları,      gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla,      üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri çeşitli pazarlama faaliyetleri ve      aşağıda sayılan nedenler ile kullanma hakkına sahiptir.
 
Üye/Kullanıcı, işbu üyelik ve kullanım koşullarını okuyup kabul ettikten sonra kendisine Seyf İnşaat, Seyf İnşaat’e ait olan ve/veya Seyf İnşaat’in iştiraki olduğu ve/veya Seyf İnşaat’in iştiraki olan ve/veya Seyf İnşaat’inbağlı olduğu Gruba bağlı şirketler ve/veya Gruba bağlı şirketlerin iştiraki olan şirketler, Seyf İnşaat’in tedarikçileri ve/veya Seyf İnşaat’in ticari ilişkisi olan şirketler tarafından kendisine gönderilecek her türlü ticari elektronik iletilere, onay vermiş olunacaktır. Bu kapsamda Üye/Kullanıcı, Seyf İnşaat tarafından kendisine, kişi müdahalesi olmadan çalışan faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile Üye/Kullanıcı’den başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti, numune ürün, katalog, reklam materyali gönderebileceğini kabul etmiştir. Seyf İnşaat’in veya www. seyfinsaat.com alan adının veya Seyf İnşaat markasının devir edilmesi halinde bu iznin Seyf İnşaat veya alan adını veya markayı devir alan kişiler için de geçerli olacağını Üye/Kullanıcı kabul etmektedir.
 
Seyf İnşaat aşağıdaki belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabileceğini, işleyebileceğini ve saklayabileceğini kabul etmektesiniz;
 
Elektronik posta adresi, adres/iletişim bilgileri, kimlik numarası, finansal bilgiler; Sitedeki faaliyetlerinize istinaden, gerçekleşen işlemlere ilişkin bilgiler; Kargo, fatura bilgileri veya bir ürünü satın almak veya kargo etmek için sağlamış olan diğer bilgiler; Site üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler ve Seyf İnşaat’e gönderilen mesajlar; bilgisayar/donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, ad catalog/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi/standart web günlüğü bilgileri dahil, Siteyi ziyaret etmenizden, Seyf İnşaat hizmetlerini kullanmanızdan, içerik ve reklamlarımız ile etkileşiminizden doğan diğer bilgiler; Demografik ve navigasyon verileri gibi diğer şirketlerden alınan bilgiler; Üçüncü kişilerden sağlanan ek bilgiler.
 
Seyf İnşaat toplamış olduğu verileri aşağıdaki amaçlarla kullanabilir ve 3. Kişilerle paylaşabilir. Satış süreçlerinin sorunsuz işlemesi için kullanıcı desteğini ve hizmetleri sağlamak; Uyuşmazlıkları ve Sitedeki sorunları çözümlemek; kanuna aykırı faaliyetleri önlemek, bulmak ve araştırmak ve Seyf İnşaat Kullanıcı Sözleşmesi’ni uygulamak; Hizmetleri, içerikleri ve tanıtımlarımızı kişiselleştirmek, ölçmek ve geliştirmek; Seyf İnşaat ve Seyf İnşaat’e ait olan ve/veya Seyf İnşaat’in iştiraki olduğu ve/veya Seyf İnşaat’in iştiraki olan ve/veya Seyf İnşaat’e bağlı olduğu / SEYF İNŞAAT Gruba bağlı şirketler ve/veya Gruba bağlı şirketlerin iştiraki olan şirketler, Seyf İnşaat’in tedarikçileri ve/veya Seyf İnşaatin ticari ilişkisi olan şirketler ile hedeflenen pazarlama, hizmet güncelleştirilmeleri ve promosyon teklifleri ile ilgili iletişim kanalları çerçevesinde sizlere bilgiler vermek; işbu sözleşmede tanımlandığı üzere Elektronik posta ile pazarlama amaçlı tanıtımlar göndermek; Bilgileri doğruluğunu teyit etmek amacıyla karşılaştırmak ve bu bilgileri üçüncü kişiler ile doğrulamak. Çeşitli hizmet veya pazarlama faaliyetleri kapsamında yapılabilecek herhangi bir faaliyet için kullanmak.
 
Seyf İnşaat’in aşağıda belirtilen 3. kişiler ile kişisel bilgilerinizi paylaşmasına onay vermektesiniz;
 
Sözleşmeler çerçevesinde Seyf İnşaat’in ticari faaliyetlerinin yürütülmesine yardım eden hizmet sağlayıcıları, Seyf İnşaat’e ait bağlı olduğu Gruba bağlı şirketler ve/veya Gruba bağlı şirketlerin iştiraki olan şirketler, Seyf İnşaat’in tedarikçileri ve/veya Seyf İnşaat’in ticari ilişkisi olan şirketler ile; Seyf İnşaat’in, sizin veya başkaca Seyf İnşaat kullanıcılarının hukuki ve cezai sorumluluğuna yol açabilecek bir soruşturma, yasa dışı faaliyet veya başkaca faaliyetler ile ilgili bilgi talebinde bulunan adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişiler ile ve Seyf İnşaat’i, alan adını veya markasını devralmayı veya Seyf İnşaat ile birleşmeyi düşünen diğer kişiler veya ticari kuruluşlar.
 
Üye/Kullanıcı dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, Seyf İnşaat’e çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. Seyf İnşaat, vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip Seyf İnşaat 3 gün içerisinde, bu talebin gereğini yerine getirecektir. Diğer internet sitelerinden veya bu sözleşme kapsamında verilen izne bağlı olarak 3. Kişilerden gelen maillerde vazgeçmek için diğer internet sitelerinde tanımlanan veya bu 3. Kişilerce tanımlanan yol izlenmelidir.
Üye/kullanıcı, Seyf İnşaat’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz – yasaların öngördüğü ölçüde – derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Seyf İnşaat’de sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@seyfinsaat.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
 
5. Çerez Kullanımı
 
seyfinsaat.com’da kullanılan ve aşağıda tanımlanan Çerezlerin kullanılmasına müsaade etmektesiniz: Sizleri belirlemek ve oturumunuzun açık kalmasını sağlamak amacıyla kullanılan çerezler oturum çerezleri”, oturumun kapatılması ile sabit sürücünüzden otomatik olarak silinmektedir.
 
Çerezleri, internet tarayıcınız izin veriyor ise, her zaman reddedebilirsiniz. Ancak bu halde Sitemizdeki bazı özelliklere ulaşmanız mümkün olmayabilir.
 
Sitenin belirli sayfalarında ve kontrolümüz dışında üçüncü kişilerin çerezleri ile de karşılaşmanız mümkündür.
 
6. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
 
Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
 
7. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü
 
Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İzmir Urla Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
 
8. Tebligat Adresleri
 
   
 1. Seyf İnşaat sitesi      üyelerinden peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin Seyf      İnşaat bildirdiği eposta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak      her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak      kabul edilir.
 2.  
 3. Taraflar, mevcut      epostalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün      içinde bildirmedikçe, eski epostalara yapılacak isteklerin geçerli      olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
 4.  
 5. Yine Seyf İnşaat’in      üyenin kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim      e-postanın Seyf İnşaat tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye      ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu katılım sözleşmesinde yer alan      maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle      ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve      taahhüt eder.
 
 
Seyf
Seyf İnşaat Peysaj ve Temizlik Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seferihisar Yolu Üzeri Bademler Köyü, Urla,  İzmir, Türkiye
0532 586 26 06


Created and design by Orhan 2020

İçeriğe dön